Nasze usługi

meccanico

Naprawy mechaniczne

Jesteśmy niezależnym warsztatem specjalizującym się w kompleksowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW i MINI. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz profesjonalne świadczenie usług.

Dla większej wygody naszych Klientów, dysponujemy samochodem zastępczym do wynajęcia na czas naprawy.

Części

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą oryginalnych części i akcesoriów BMW i MINI. Szerokie kontakty handlowe pozwalają nam przedstawić Klientom szeroki wachlarz zamienników renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach, pozwalając dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Naprawy powypadkowe

Oferujemy profesjonalne naprawy blacharsko – lakiernicze, które obejmują: usuwanie skutków wypadków i stłuczek samochodowych, likwidację szkód powstałych w wyniku wypadków, naprawę szkód parkingowych oraz bezgotówkową Likwidację Szkód Komunikacyjnych z OC i AC. Gwarantujemy naprawę na oryginalnych częściach oraz auto zastępcze na czas naprawy. Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z procesem likwidacji szkody z każdym Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Detailing

Profesjonalnie przywrócimy dawny blask lakieru i zabezpieczymy go trwałą powłoką. Odpowiednio zadbamy o skórzane lub materiałowe wnętrze auta.

Przegląd przed zakupem

Jeżeli dopiero planujesz zakup BMW lub MINI i szukasz auta z rynku wtórnego, chętnie pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru. Dokładnie sprawdzimy wybrany przez Ciebie egzemplarz i przeanalizujemy jego historię, aby zapobiec ewentualnym rozczarowaniom podczas dalszej eksploatacji samochodu.