O nas

Serwis VanosAuto założyliśmy w 2015 roku kierując się pasją, wiedzą i doświadczeniem. Nasz zespół składa się z ludzi o wieloletnim doświadczeniu zdobytym w autoryzowanych stacjach obsługi różnych marek. Ostatnie lata przepracowane przez nas w takich dealerstwach jak BMW Auto FUS, Bawaria Motors czy BMW Inchcape Motor, predysponują nas do w pełni profesjonalnej obsługi samochodów BMW i Mini.

Nasze doświadczenie (poparte certyfikatami BMW AG) pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie zarówno od strony technicznej jak i obsługi naszych klientów. Takie hasła jak terminowość, solidność i dobry kontakt z Klientem to dla nas codzienność.

Zaopiekujemy się Twoim samochodem, wykonamy kompleksowy przegląd i przedstawimy szczegółowy kosztorys napraw. Stosujemy politykę transparentności cen usług, dzięki czemu zawsze wiesz za co płacisz.

Obszerna wiedza z zakresu napraw samochodów oraz znajomość procedur obowiązujących w autoryzowanych stacjach obsługi pozwalają nam na znalezienie najlepszego sposobu naprawy danej usterki. Czasami wymaga to odstępstwa od standardowego szablonu, lecz i takie wyzwania nie są dla nas problemem.